Zjedzmy coś razem

Nic nie zastąpi domowego posiłku. Gotuj lub smakuj – wybór należy do Ciebie.

Dodaj posiłek

Domowa uczta kulinarna zawsze blisko Ciebie

Nowe i fascynujące znajomości

Oszczędne i ekologiczne gotowanie

Bezpieczne płatności bezgotówkowe

Możliwość odbioru posiłku na wynos


Odkryj posiłki w Twojej okolicy

Jak to działa?

1

Podziel się swoim smakiem

Umiesz i lubisz gotować? Twórz swoje posiłki i zapraszaj na nie innych. Dodaj cenę, lokalizację, i datę oraz ustal, ile osób możesz przyjąć. Nie chcesz urządzać u siebie posiłku? Zaoferuj innym swoje potrawy z opcją na wynos. Dzielić możesz się wszystkim: pojedynczymi posiłkami, przetworami, wypiekami, czy wielodaniowymi biesiadami – wybór należy do Ciebie.

2

Szukaj kulinarnych inspiracji w Twoim sąsiedztwie

Możesz też szukać posiłków w swojej okolicy. Na stronie posiłku odnajdziesz opis potrawy, cenę oraz informacje o Gospodarzu i innych gościach, którzy już potwierdzili swoją obecność. Dla zabieganych lub tych, którzy chcą delektować się posiłkiem w innych okolicznościach, dedykujemy opcję odebrania posiłku na wynos.

3

Czuj się bezpiecznie

Bezpieczeństwo jest ważne, dlatego wszystkie posiłki rejestrujemy w systemie. Korzystaj z bezpiecznego systemu płatności bezgotówkowych. Weryfikuj dokładnie profile osób, które zapraszasz i odwiedzasz. W razie obaw możesz nie zgodzić się na wizytę danego gościa. Oceniaj i korzystaj z ocen innych użytkowników. Możesz również tworzyć prywatne posiłki wyłącznie dla Twoich przyjaciół.

4

Dołącz do inspirującej kulinarnej społeczności

Uzupełniaj swój profil zdjęciami swoich posiłków. Napisz o swoich ulubionych smakach. Dodawaj w serwisie zdjęcia swoich kuchennych dokonań, i relacjonuj kulinarne spotkania. Oceniaj gości i gospodarzy. Wystawiaj recenzje. Dołącz do miłośników domowego gotowania i nowych smaków.

5

Doceń ideę gotowanie po sąsiedzku

Mamy swoją misję. Chcemy przekonać ludzi do ekologicznego i oszczędnego gotowania. Sprzeciwiamy się marnotrawstwu żywności. Podkreślamy problem izolacji osób starszych. Dołącz do nas!

Nasz blog


Zarejestruj się

lub wypełnij krótki formularz

Klikając "Zarejestruj się przez Facebook" lub "Rejestruj" akceptujesz regulamin serwisu MyYummie